Výtvarná soutěž ,,les nás baví”

Naše škola se v letošním školním roce 2020/21 zúčastní soutěže, kterou vyhlásily městské lesy  Znojmo. Soutěž má název “ les nás baví”  Děti, které se do soutěže budou chtít přihlásit se mohou seznámit s podmínkami zde: Soutěžní téma: “ Co ztratím, když zmizí les” a “ Les ze světa knih” 

Podmínky účasti: Formát A4,A3, technika libovolná. Vždy soutěží jednotliví účastníci, nikoliv skupiny. Hotové práce bych ráda vybrala a hromadně odeslala.   Konec soutěže je 26.5. 2021 proto nejpozději do 21.5.2021 odevzdat ve škole.  Zúčastnit se mohou všichni žáci základní školy i mateřské školy.  Těším se na spolupráci Tereza Pawelková.  Vybrané práce budou vystaveny v KAFE U Radnice, v Městské knihovně ve Znojmě, uvedeny na webových stránkách, Facebooku a Instagramu organizátorů.