Odpolední aktivity se skupinou

Mimořádná situace některým bohužel znemožnila navštěvovat odpolední skupinu, mně i dětem je to moc líto, tak Vám alespoň zprostředkovaně posíláme pozdravy a těšíme se na září, až se zase všichni uvidíme. Opět bude připravena soutěž o super holku, super kluka. Připomínám, že na 1. místě v tomto školním roce se umístila Vanesa Wiederová a Pavel Režňák, kteří získali drobné odměny. Bylo oceněno i 2. a 3. místo. Na 2. místě byla Vanesa a František, na 3. místě Kristína a Denis. Všem ještě jednou moc gratuluji a děkuji za kreativitu a soutěživost. V následujícím školním roce nás čeká spousta kolektivních her, výtvarných a rukodělných činností, pěveckých a literárních soutěží. Po letních prázdninách se na Vás všechny moc těším, nezapomeňte na bezpečnost, užívejte sluníčka a vodních radovánek. Krásné prázdniny. 

Eva Jurkasová, vychovatelka ŠD