Hurá na prázdniny!

V úterý 30. června 2020 proběhlo na naší PRIMA základní škole slavnostní rozloučení se školním rokem 2019/2020.  Byl to pro nás všechny opravdu slavnostní okamžik a to nejen proto, že se zúčastnili téměř všichni rodiče našich žáků, ale hlavně proto, že jsme se loučili s našimi páťáky. I když byl tento školní rok opravdu náročný pro nás všechny, společně jsme to zvládli! Našimi kolegy se letos stali všichni rodiče, někdy i prarodiče, a i když byli začátečníci, vyučovali společně s námi  na jedničku a za to jim patří velký dík. Nejen proto mohlo být oceněno mnoho našich skvělých žáků. Ale teď už musí ve škole utichnout školní zvonění, aby i školní skřítek mohl načerpat síly na nový školní rok. Odpočívejte a užívejte si léta a sluníčka!
Všichni zaměstnanci Vám přejí KRÁSNÉ PRÁZDNINY!

Mgr. Lucie Martinková, ředitelka