Podzimní tvoření ve školní družině – vyhodnocení

Soutěž ukončena! Dříve než prozradím výherce naší podzimní soutěže jsem chtěla poděkovat všem, kdo se na vyrábění podíleli. Jsou to děti ze školní družiny, jejich sourozenci a nesmím zapomenout na Vás rodiče, kteří doprovodili své děti při sbírání přírodnin. Jsem si vědoma toho, že nejdříve musíte s dětmi podstoupit online výuku, vypracovat všechny domácí úkoly a potom si ještě najít čas na tvoření s nimi. MOC SI TOHO VÁŽÍM! Slíbila jsem, že ocením tři nejlepší výrobky. Věřte mi, že rozhodování bylo velmi těžké až nadlidské. Vyzvala jsem i kolegy, aby mi můj těžký úkol pomohli usnadnit. Dopadlo to tak, že oceníme místo tří výherců rovnou sedm. Všichni ostatní, kdo se zúčastnili, dostanou sladkou odměnu. Jak to tedy dopadlo? Výherci soutěže jsou: Pepík Š. 1.tř., Helenka F. 1.tř., Anetka H. 2.tř., Domča K. 3.tř., Natálka K. 3.tř., Maty S. 5tř., Chris A. 5.tř. Všem výhercům gratulujeme. Ceny budou dětem rozdány, jakmile se budou moci vrátit zpět do školy. Posuďte sami, jak bylo rozhodování těžké (viz fotogalerie- prvních sedm fotek jsou výherci )

Eva Jurkasová, vychovatelka ŠD