Plavání v naší prima mateřské škole

V březnu jsme s našimi dětmi, ve věku 4 roky a více, začali jezdit do krytého bazénu v Hrušovanech nad Jevišovkou, kde se nás ujaly velmi milé paní lektorky, paní Monika a paní Lída. Aby naše úterní dny byly ještě dobrodružnější, využíváme veřejnou dopravu. Jízda autobusem je pro děti neuvěřitelný zážitek. Každou lekci děti zahájí sprchou, rozcvičkou a pak hurá do bazénu. Po tom, co děti ze sebe vydají maximum, přichází volná zábava, kdy děti společně s námi skotačí ve vodě dle libosti. Následuje opět sprcha a nakonec sauna, ve které byla většina dětí poprvé. Do příjezdu autobusu nám zbývá ještě čas doplnit energii malou svačinkou a proběhnout se v blízkém parku. Před sebou máme ještě 7 lekcí z celkového počtu 10, na které se všichni velmi těšíme. 

Tereza Harenčáková, učitelka třídy Žabiček