Den otevřených dveří a zápis do naší prima mateřské školy byl prima

Den otevřených dveří a zápis se konal 5. 5. 2022 od 15:30 do 17:00 hod. Bylo pro nás příjemným překvapením, kolik malých uchazečů se v tak krátkou dobu přišlo se svými rodiči podívat. Zápis probíhal v obou třídách, aby i rodiče co nejvíce poznali prostředí, které bude pro jejich děti na nějaký čas ‚‚druhým domovem‘‘.  Děti si vyzkoušely znalost barev, poznávat zvířátka podle zvuku, přiřazovat stíny, a nakonec si vybarvily duhu. Odměnou jim byla vlastnoručně vyrobená záložka do knihy a sladkost na dobití energie, kterou jistě potřebovaly, protože hraček a možností na hraní byla spousta. Příjemně strávený čas děti ukončily na školní zahradě. Děkujeme všem za účast a budeme se těšit na nově přijaté děti ve školním roce 2022/2023. 

Tereza Harenčáková, učitelka třídy Žabiček