Zahradní slavnost 2023

Když máte kolem sebe báječné lidi, jde úplně všechno! Naše druhá Zahradní slavnost, která se konala 27. června 2023 v areálu školy, se vydařila! Byla to názorná ukázka toho, jak se u nás ve škole pracuje s láskou, kolik toho děti umí, jak se mají rádi a jak díky všem projektům umí spolupracovat. A počet rodičů, kteří dorazili dokazuje, že to je vidět! Vážení, všichni z PRIMA školy Břežany, byli jste výborní! Mám báječný tým učitelů, pana školníka, kuchařky i uklízečky, na které jsem opravdu pyšná. Jejich každodenní poctivá práce je vidět na každém kroku v našich budovách. Vám, milí kolegové, chci poděkovat obzvlášť, nejen  za Vaši celoroční práci, ale i za Váš elán a ochotu jít se mnou do každého nápadu! Děkuji Vám za vše!

Mgr. Lucie Martinková, ředitelka