Den rekordů ve školní družině

V úterý 11. června 2024 se konal ve školní družině den rekordů. Jelikož jsme se během roku s dětmi bavili, že kdo chce, může vynikat v čemkoliv, tak jsme to završili různými disciplínami. Šanci měly i ty děti, jež nejsou moc fyzicky zdatné. Za jakoukoliv snahu byly hned odměněny. Nejlepší rekordmani z celé školy pak dostali diplom. Skok z místa (175 cm) – Tomáš Bartl, nejdelší nastříhaný papírový had (970 cm) – Aneta Hráčková, nejdelší foukání do brčka na jeden nádech (24,15s) – Michaela Vlčková, nejdelší hod obručí (15,7m) – Aneta Hráčková, nejrychlejší poskládání piškvorků dle zadání (8,99s) – Tomáš Bartl, nejrychleji splněný hlavolam (20,11s) – Daniel Hrnčář, slalom (4,29s) – Matěj Tomášek, nejdelší držení knihy na hlavě (5min., pak zastaveno) – Josef Svoboda, Jan Kapaňa, René Drahoš, Daniel Kadeřábek.

Kateřina Železná, vychovatelka ŠD